Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2019 22:30
Carmen Sandiego
365V

Carmen Sandiego zdradzi swoją historię. Książka o bohaterce serialu platformy Netflix

Na platformie Netflix świętuje sukcesy historia „Carmen Sandiego”. Jeśli dotychczas zastanawialiście się „„Kim, do licha, jest Carmen Sandiego?”, to najnowsza książka Wydawnictwa Insignis odpowie na to pytanie.

„Kim, do licha, jest Carmen Sandiego?” to najnowsza książka oferowana przez Wydawnictwo Insignis, która trafi w gust fanów tytułowej bohaterki. Przygody znanej złodziejki możecie oglądać na platformie Netflix, ale teraz znacznie lepiej zrozumiecie jej genezę.

W serialu poznajemy wstępne informacje dotyczące wydarzeń na wyspie – Carmen w specjalnej szkole dla złodziei otrzymuje niezbędne informacje dotyczące swojego fachu. Serial animowany przedstawia jednak podstawy, które w ciekawy sposób rozbuduje książka.

„W książce „Kim, do licha, jest Carmen Sandiego?” Carmen po raz pierwszy opowiada swoją historię, która rozpoczyna się na tajemniczej wyspie. Mieści się tam siedziba elitarnej szkoły złodziei. Osierocona dziewczynka, wychowywana przez tamtejszą kadrę nauczycielską, odkąd pamięta, marzy o nauce w akademii oraz podróżowaniu po całym świecie. Kiedy jednak w końcu udaje jej się dołączyć do grona uczniów, staje przed trudnym wyborem, a jej losy toczą się w zupełnie niespodziewanym kierunku.”

Przygoda o tajemniczej dziewczynie w czerwieni to pięknie ilustrowana, zabawna i pouczająca opowieść, która przedstawia Carmen i pokazuje siłę przyjaźni oraz skupia się na sztuce dokonywania właściwych wyborów.

Jesteście zainteresowani? Premiera odbędzie się już 30 października, a książkę w przedsprzedaży (w promocji!) zgarniecie na Empiku.

Carmen Sandiego książka

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Carmen Sandiego insignis książka