Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 16:00
Stranger Things 4 ze szczegółami
5801V

Stranger Things 4. Nowe szczegóły kolejnego sezonu

Do Internetu trafiły właśnie nowe Informacje na temat 4. sezonu Stranger Things. Poznaliśmy liczbę odcinków oraz termin, w którym będzie miało miejsce kręcenie serialu.

"Stranger Things" to bez wątpienia jeden z największych hitów platformy Netflix. Premiera każdego kolejnego sezonu to ogromne wydarzenie i nie ma najmniejszych wątpliwości, że podobnie będzie też w przypadku nadchodzącego, czwartego, który jako pierwszy przeniesie się poza Hawkins.

Jak donosi portal TVLine, nadchodząca część serialu ma zamknąć się na ośmiu odcinkach. Jest to utrzymanie względnie takiej samej długości, co przy poprzednich. Inaczej było tylko w przypadku drugiego sezonu, który trwał o jeden epizod dłużej. Twórcy serii podkreślają, że powodem właśnie takiej liczby jest chęć utrzymania "kinowego" klimatu.

Co więcej, praca na planie ma rozpocząć się już w styczniu przyszłego roku i zakończyć się w okolicach sierpnia. Oznacza to, że premiera będzie miała miejsce najprawdopodobniej jesienią 2020 roku. Może ponownie przyjdzie nam czekać do Halloween? Przekonamy się już za jakiś czas!

Zainteresowała Cię ta wiadomość? Przeczytaj też:

Źródło: https://tvline.com/2019/10/24/stranger-things-season-4-eight-episodes-premiere-date/

Tagi: Eleven Netflix Stranger Things 4 Upside Down