Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2019 18:05
Stranger Things 4
3031V

Stranger Things 4 oficjalnie! Netflix opublikował pierwszą zajawkę

Netflix właśnie potwierdził ostatnie doniesienia. „Stranger Things 4” nadciąga, więc widzowie muszą szykować się na kolejne atrakcje przepełnione wyjątkowym klimatem. Platforma potwierdza także jedną z najważniejszych informacji dotyczących sezonu.

Stranger Things 4 został właśnie oficjalnie potwierdzony przez Netflix! To jednak nie koniec dobrych informacji – platforma potwierdziła podpisanie wieloletniej umowy z twórcami uniwersum, braćmi Duffer. Duet zajmie się przygotowaniem nowych seriali oraz filmów.

Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w Netflix, nie ukrywa zadowolenia ze zgarnięcia talentów:

„Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem Stranger Things. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników. Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczą nas bracia Duffer, jeśli będą mogli wyjść poza świat Drugiej Strony.”

Zadowoleni są także twórcy, bracia Duffer:

„Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazanie się Stranger Things 3 cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins!”

„Stranger Things 4” nie otrzymał jeszcze daty premiery, ale Netflix potwierdził najważniejsze doniesienia – historia nie zamknie się tym razem na Hawkins. Plotki dotyczące rozbudowania wydarzeń pojawiły się w Sieci kilka tygodni temu.

Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ pozwala sądzić, że „Stranger Things” nie zamknie się na czwartej historii – w końcu twórcy otrzymają w swoje łapy wiele nowych możliwości na rozbudowanie całej serii.

Polecamy także na naszym serwisie:

Tagi: netflix serial Stranger Things Stranger Things 4