Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 08:50
Borderlands 3 tryb fotograficzny
649V

Borderlands 3. Tryb fotograficzny już dostępny na wszystkich platformach

Wyczekiwana funkcja robienia fotografii wreszcie pojawiła się w trzeciej, pełnoprawnej części niezwykle udanej serii od Gearbox Software. Sony zachęca do zabawy!

Borderlands 3 okazało się świetnym tytułem. Gra zebrała bardzo dobre oceny od recenzentów, a jak pokazują rankingi sprzedaży, na ten aspekt twórcy również nie mogą narzekać. Nic w tym dziwnego, albowiem to kawał dobrej strzelaniny. 

Mimo świetnego poziomu zawsze znajdzie się coś do poprawy. Jedną z częściej wyrzucanych rzeczy był brak trybu fotograficznego w grze. Wykreowano przecież całą masę cudownych miejsc, a takie, jak Eden czy Pandora, same proszą się o zrobienie klimatycznego zdjęcia

Na szczęście dla wszystkich wyczekujących, tryb fotograficzny zadebiutował już dziś na każdym z urządzeń. Informacja pojawiła się pierwotnie na oficjalnym Twitterze PlayStation. Przekazali oni, że najpopularniejsza funkcja wielu gier AAA tej generacji pojawiła się także w trzeciej części cyklu Borderlands. 

Sony zachęca graczy do robienia zdjęć i dzielenia się nimi przy użyciu "PS4 Share". Najlepsze zdjęcia zostaną udostępnione w fotograficznym zestawieniu tygodnia. Spróbujecie swoich sił?

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: 2k games Borderlands 3 Gearbox Software