Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 22:30
Borderlands 3 halloween
1176V

Borderlands 3 ze specjalnym wydarzeniem na Halloween. Sporo nowości dla wszystkich graczy

Gearbox Software szykuje graczy na nowe wydarzenie na serwerach Borderlands 3. Fani strzelania wezmą udział w nowych aktywnościach oraz zgarną nowe skórki – wszystko w klimacie Halloween. Poznajcie szczegóły Bloody Harvest.

Od 24 października na serwerach Borderlands 3 rozpocznie się pierwsze wydarzenie zatytułowane Bloody Harvest – gracze mogą liczyć na sporo atrakcji i całość będzie trwać aż do 5 grudnia. DLC będzie dostępne dla wszystkich za darmo, ale studio podkreśla, że musimy posiadać bohatera na odpowiednim poziomie, który jednocześnie może sprawdzać możliwości Sanctuary III.

Gdy już wszystko zostanie aktywowane, to właśnie na statku znajdziemy nowego NPC – Maurice to specjalna postać, która będzie nas wprowadzać do wszystkich okresowych wydarzeń w Borderlands 3.

Śmiałek zaoferuje nam misje i poprosi o zebranie Hecktoplasmy – surowiec wypada z niewidzialnych wrogów, których możemy odnaleźć w całej galaktyce. Postacie emitują zielonym blaskiem. Następnie zmierzymy się z nieumarłą armią żołnierzy, by na końcu zawalczyć z kapitanem Hauntem.

W grze znajdziemy także cztery nowe skórki dla wszystkich bohaterów, specjalne bronie, a nawet przywieszki. Standardowo deweloperzy zaproszą nas na serię wyzwań, które w większym lub mniejszym stopniu będą związane z Halloween.

Więcej o Borderlands możesz przeczytać poniżej:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software