Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 20:49
Borderlands Xbox Game Pass
1734V

Xbox Game Pass x Borderlands. Microsoft szykuje specjalne ogłoszenie

Zespół odpowiedzialny za Xbox Game Pass może już wkrótce zapowiedzieć coś ciekawego związanego z serią Borderlands. Otrzymaliśmy grafikę, która sugeruje debiut specjalnej zawartości przygotowanej dla wszystkich subskrybentów.

W tym tygodniu poznaliśmy pierwsze gry z październikowej oferty Xbox Game Pass. Ponownie na liście nie brakuje ciekawych produkcji, które mogą zainteresować wielu graczy, ale oczywiście to nie koniec atrakcji.

Na Twitterze Xbox Game Pass pojawiła się poniższa wiadomość – widzimy tutaj oczywiście motyw z serii Borderlands. Pewnie na najnowszą odsłonę nie możemy liczyć, ale może zapoznamy się w wcześniejszymi odsłonami?

Wśród opinii fanów pojawiają się również głosy, według których Microsoft może zaoferować klientom Xbox Game Pass dostęp do rozszerzeń przygotowanych z myślą o Borderlands 3, ale nie wiem, czy jest to najlepszy trop.

Mimo wszystko fani uniwersum Gearbox Software powinni w kolejnych dniach obserwować kanały komunikacji Xbox Game Pass, bo najwidoczniej nadciąga specjalne ogłoszenie.

Polecamy:

Tagi: Borderlands Microsoft xbox game pass