Tytus Stobiński Tytus Stobiński 25.10.2019 13:50
Todd Howard
524V

Bethesda zakupiła nowe studio. Firma skupi się na urządzeniach mobilnych?

Bethesda musi obecnie zmagać się ze sporymi problemami związanymi z Fallout 76, jednak wielka korporacja działa także w innych aspektach rozwoju firmy.

Choć od dłuższego czasu, Bethesda nie ma najłatwiejszego życia ze swoimi fanami, głównie za sprawą niezbyt poprawnej polityki związanej z Fallout 76, to amerykański gigant wciąż nie przestaje szukać możliwych ścieżek rozwoju. Najlepszym przykładem na to jest bardzo świeży zakup Alpha Dog - developera produkcji na urządzenia mobilne. 

Bethesda od dłuższego czasu interesuje się rynkiem gier na telefony i tablety, co zresztą robi z dość dobrym skutkiem w postaci Fallout Shelter oraz nieco gorzej przyjętego The Elder Scrolls: Blades. Obie firmy poinformowały o wchłonięciu w oficjalnych oświadczeniach. Od dziś, Alpha Dog zajmie się tworzeniem nowych tytułów dla Bethesdy na systemy iOS i Android.

Czas pokaże, co tym razem szykuje dla nas korporacja z siedzibą w Rockville. Wpierw jednak musi uporać się z kolejnymi problemami, jakie zżerają Fallout 76 i uspokoić fanów tej produkcji,

Warto także przeczytać:

Tagi: alpha dog Bethesda