Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2019 11:13
The Elder Scrolls Online: Dragonhold premierowy zwiastun smoki
656V

The Elder Scrolls Online: Dragonhold na premierowym zwiastunie. Smoki powracają

ZeniMax Online Studios nadal rozwija The Elder Scrolls Online - najnowsze rozszerzenie pozwoli graczom zmierzyć się z kolejnymi smokami. Dodatek trafił już do pierwszych graczy, a świeżutki zwiastun skłoni niezdecydowanych do zapoznania się z historią.

The Elder Scrolls Online zadebiutowało na rynku w 2014 roku, ale deweloperzy mają wciąż ogromne plany na rozwój gry. Na komputerach osobistych (PC/MAC) jest już dostępny Dragonhold, natomiast od 5 listopada z dodatkiem zapoznają się gracze na PlayStation 4 i Xboksach One.

Twórcy za pomocą Dragonhold kontynuują wydarzenia z Roku Smoka. Dodatek zaprowadzi graczy do Południowego Elsweyr, gdzie ponownie zmierzymy się z ogromnymi przeciwnikami. Studio zajęło się stworzeniem kolejnych miejscówek, wydarzeń, nagród, a gra zostanie napędzona przez nową historię.

„Smoczy gniew przyniósł ogień i furię do zrujnowanego regionu południowego Elsweyr, a mieszkańcy tego niegdyś wspaniałego królestwa muszą teraz walczyć o przetrwanie. Potworny smok, Kaalgrontiid, wzmocniony zupełnie nowymi sojusznikami, powraca potężniejszy niż kiedykolwiek. W Dragonhold musicie sprzymierzyć się z Sai Sahanem, odbudować Smoczą Straż i wspólnie zakończyć całoroczną przygodę Sezonu Smoka!”

Pakiet otrzymają za darmo członkowie ESO Plus. Można go również ponownie nabyć dzięki w Crown Store w samej produkcji.

Więcej o The Elder Scrolls Online przeczytacie na naszej witrynie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios