Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.10.2019 15:06
PS5
4740V

PlayStation 5 "najszybsza konsola na świecie"? Tak informuje ogłoszenie o pracę

Machina marketingowa producentów konsol nowej generacji ruszyła na dobre, a wraz z nią kolejne zapewnienia, że to właśnie ta jedna - będzie najlepszym wyborem dla graczy.

O tym, która konsola będzie rzeczywiście lepszą opcją dla nas zadecydują przede wszystkim dostępne gry. Nie można jednak nie zwracać uwagi na podzespoły, które przy obecnej generacji nie spełniły pokładanych w nich nadziei, co wiązało się z wypuszczeniem PlayStation 4 Pro oraz Xboxa One X. 

Wszystkie informacje wskazują jednak na to, że nowa generacja konsol dostarczy nam na starcie sprzęty wystarczająco wydajne, by przez najbliższe lata pozwalały developerom spełniać ambicje i dostarczać nam tytuły, które będą budziły zachwyty recenzentów i nie zostaną ograniczone za sprawą zbyt słabego hardware'u. 

Za sprawą ogłoszenie o pracę na stanowisko menedżera ds. inżynierii, Sony postanowiło wprost określić swoją nową konsolę jako "najszybszą konsolą na świecie". Dokładnie rzecz ujmując japoński gigant zachęca potencjalnych pracowników by "dołączyli do elitarnego zespołu, który jest niesamowicie podekscytowany wypuszczeniem nadchodzącej, najszybszej konsoli na świecie". 

Pozostaje nam mieć nadzieję, że tym razem producenci rzeczywiście spełnią swoje obietnice i otrzymamy sprzęt, którego posiadanie będzie powodem do zadowolenia przez najbliższe lata.

Warto także przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/ps5-will-be-worlds-fastest-console-sony-job-ad-claims

Tagi: next-gen PlayStation 5 Sony