Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.10.2019 13:00
Modern Warfare 2019
1168V

Call of Duty: Modern Warfare z wyjątkowym poziomem trudności. Reżyser gry potwierdza fantastyczną wiadomość

Call of Duty: Modern Warfare  zapewni nam sporo powiewu świeżości, a wszelkie kontrowersje związane z tzw. loot boxami zostały już wyjaśnione.

Do premiery nowej odsłony popularnej serii shooterów pozostały zaledwie 2 dni. Oznacza to, że twórcy mogą obecnie poinformować nas o reszcie drobnych nowości, jakie w Call of Duty: Modern Warfare się pojawią. Na swoim twitterowym profilu, Taylor Kurosaki będący reżyserem gry, został zapytany czy w grze pojawi się poziom trudności "Specjalista", jaki otrzymaliśmy za sprawą Call of Duty: Infinite Warfare.

Jak się okazuje, twórcy pomyśleli o tych graczach, którym zależy na prawdziwym wyzwaniu i wyjątkowych emocjach podczas gry. Dla przypomnienia, poziom "specjalista" gwarantuje nam takie przyjemności jak choćby zablokowana regeneracja zdrowia, realistyczne uszkodzenia kończyn, które wpływa na rozgrywkę, poruszanie się i strzelanie. Co jeszcze? Brak automatycznego przeładowywania i konieczność noszenia hełmu, by uniknąć strzału w głowę. 

Jeżeli więc lubicie namęczyć się nieco podczas posiedzeń z Call of Duty, to najnowsza odsłona nie zawiedzie Waszych oczekiwań.

Warto także przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-will-include-specialist-difficulty-of-sorts

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward