Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2019 16:01
Call of Duty Modern Warfare NVIDIA
628V

Call of Duty: Modern Warfare gotowe na premierę. Sterowniki, ray tracing i rozbudowane funkcje

W najbliższy piątek odbędzie się premiera Call of Duty: Modern Warfare, więc już dzisiaj posiadacze kart graficznych firmy NVIDIA mogą przygotować swoje komputery na premierę. Najnowsze sterowniki zapewnią rozgrywkę w najlepszej jakości.

Firma NVIDIA właśnie udostępniła sterowniki Game Ready, które pozwolą cieszyć się pełnym doświadczeniem z Call of Duty: Modern Warfare. Korporacja jest oficjalnym partnerem deweloperów i wspólnymi siłami NVIDIA oraz Infinity Ward pracowali, by zapewnić graczom korzystającym z kart graficznych GeForce najwyższą jakość rozgrywki.

W rezultacie zainteresowani od premiery mogą liczyć na implementację ray tracingu w czasie rzeczywistym oraz funkcji NVIDIA Ansel i NVIDIA Highlights. Gracze zobaczą piękne sceny, które następnie będą mogli uwiecznić dzięki opcji przygotowania rozbudowanych screenshotów, a najlepsze akcje z trybu sieciowego zostaną automatycznie zapisane na komputerach.

„Bądź gotowy do gry dzięki sterownikom NVIDIA Game Ready

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.”

Warto przypomnieć, że nadal trwa akcja promocyjna – kupując kartę graficzną GeForce RTX, jak również laptopa albo komputer w nią wyposażony, otrzymacie kod na pobranie Call of Duty: Modern Warfare. Oferta trwa do 18 listopada.

Najnowsze sterowniki dbają także o optymalizację wydajności oraz stabilność działania The Outer Worlds.

Więcej o serii Call of Duty przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward