Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.10.2019 08:52
Modern Warfare
2790V

Call of Duty: Modern Warfare już w rękach niektórych graczy. Zablokowany dostęp do rozgrywki

Wiadomo już, że - pomimo wcześniejszych pogłosek - w Call of Duty: Modern Warfare nie pojawią się lootboxy. Kto marzy jednak o wcześniejszym pograniu w tego shootera, musi się obejść smakiem.

Napisalibyśmy pewnie w nagłówku: "uważajcie na spoilery" dotyczące kampanii singleplayer w Call of Duty: Modern Warfare. Ale nie musimy, bo okazuje się, że nie da się rozpocząć gameplayu w tej strzelance bez premierowej aktualizacji.

Osoby, którym udało się zdobyć kopie Modern Warfare na kilka dni przed premierą, muszą się obejść smakiem i czekać z rozpoczęciem zabawy. Wg pierwszych graczy, którzy pozyskali już pudełkowe wydania Call of Duty: Modern Warfare, do czasu wydania premierowego patcha, gra nie pozwoli na wyjście z menu głównego. Dotyczy to również kampanii singleplayer. Czekać trzeba do wydania aktualizacji premierowej.

Przypominam przy okazji, że wydawca zadbał o to, by jeden tryb udostępniany był na zasadach czasowej wyłączności. Chodzi o Tryb Survival, w który będą mogli grać aż do października 2020 tylko posiadacze PS4.

Debiut nowej produkcji Infinity Ward nastąpi na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 25 października bieżącego roku. Czekacie? 

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward