Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 17:13
Final Fantasy 7 Remake Gameplay
2183V

Final Fantasy 7 Remake na dynamicznej rozgrywce. Square Enix pokazało okładkę

Square Enix nadal rozpieszcza fanów Final Fantasy. Japończycy właśnie pokazali dłuższy fragment rozgrywki z Tokyo Game Show, na którym trójka bohaterów walczy z Abzu, a dodatkowo możemy spojrzeć na europejską okładkę. Jest moc!

W ostatnich tygodniach nie narzekamy na brak materiałów z Final Fantasy VII Remake, ale akurat produkcja Square Enix należy do grona gier, na które w redakcji patrzymy z wielką przyjemnością. Należycie do tego grona? Włączajcie poniższy zwiastun, zadbajcie o dźwięk i oglądajcie wyjątkową akcję.

Twórcy pozwalają spojrzeć na dynamiczny gameplay, na którym Cloud, Tifa i Aeris mierzą się z potężnym przeciwnikiem, a podczas walki zobaczycie w akcji nawet summona. Japończycy pracują nad wyjątkową perłą, która rozgrzeje entuzjastów uniwersum do granic możliwości.

Na deser? Łapcie okładkę... Może jestem zbyt wielkim optymistą tego projektu, ale nawet taki minimalizm ma dla mnie wyjątkowe znaczenie. W galerii znajdziecie także serię nowych screenów, które pokazują bohaterów, odrobinę walki oraz nawet materię.

Final Fantasy 7 Remake Cover

Final Fantasy 7 Remake Cover 2

Warto przeczytać też:

Tagi: Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VIII Remastered Square Enix