Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.10.2019 12:50
Fujin Mortal Kombat
3047V

Mortal Kombat 11. Do produkcji trafi kolejny niebezpieczny wojownik

Po bardzo ciepłym odbiorze Terminatora, twórcy Mortal Kombat 11 nie zwalniają tempa - według wycieku, do produkcji już za niedługo trafi Fujin.

W sieci pojawił się nowy wyciek, sugerujący, że kolejnym wojownikiem, który zostanie oddany do naszej dyspozycji po Sindel i Jokerze, będzie mężczyzna o imieniu Fujin.

Nowe postacie do Mortal Kombat 11 są dodawane co parę tygodni - niedawno do produkcji trafił Terminator T800, następnymi potwierdzonymi postaciami są Sindel oraz Joker, a trzecią potencjalną postacią może być Fujin. 

Na popularnych serwisach społecznościowych trwają spekulacje, sugerujące, że nowy bohater pojawi się w Kombat Passie 2 wraz z Ashem i Sheevą. YouTuber o nicku HaiTian opublikował materiał, na którym odgrzebał kwestie dialogowe odegrane przez aktorów dla omawianego bohatera, lecz jego film został szybko zablokowany - na szczęście użytkownik Twittera o pseudonimie BruskPoet wykonał kopię, więc film możecie obejrzeć poniżej - śpieszcie się.

Pierwsza przepustka sezonowa do gry Mortal Kombat kończy się w marcu przyszłego roku - wtedy również zostaną potwierdzone postacie w kolejnej przepustce - możemy być pewni, że jeśli Fujin nie pojawi się do lutego, to zostanie wdrożony do Kombat Passa 2.

Mortal Kombat 11 swoją premierę miał 23 kwietnia bieżącego roku. Produkcja wyszła jednocześnie na PC, Xboksa One, PS4 oraz Nintendo Switch.

O Mortal Kombat 11 warto przeczytać:

Źródło: https://mp1st.com/news/mortal-kombat-11-fujin-leaked

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.