Iza Łęcka Iza Łęcka 16.10.2019 12:43
Mortal Kombat 11 Scorpion
2146V

Mortal Kombat z dużą niespodzianką w 2020 roku. Ed Boon szykuje się do ogłoszenia

NetherRealm Studios nie zakończyło rozwoju Mortal Kombat. Fani serii mogą szykować się na wielką niespodziankę, która została zapowiedziana przez samego Eda Boona. Nowi bohaterowie do Mortal Kombat 11 to pewniak, ale twórcy najwidoczniej mają w planach coś wyjątkowego.

Nie minęło 12 miesięcy od premiery Mortal Kombat 11, a Ed Boon już teraz zapowiada atrakcje na przyszły rok. NetherRealm Studios ma w planie rozwinięcie gry oraz pracuje nad pewną niespodzianką – szef studia wspomniał o nowościach podczas Brasil Game Show. Chociaż widzowie zobaczyli zakończenie historii, to jednak nie oznacza, że jego studio „skończyło z Mortal Kombat”:

„Zresztą jest więcej nadciągających postaci i mamy wielką niespodziankę na przyszły rok dla Mortal Kombat.”

Nadal nie otrzymaliśmy zawartości z Kombat Packa do Mortal Kombat 11 – Sindel (listopad 2019), Joker (styczeń 2020) i Spawn (marzec 2020) trafią do gry w kolejnych miesiącach – ale najwidoczniej zespół już szykuje drugi zestaw wojowników na krwawe areny.

Nowa część najpewniej nie jest tą wielką niespodzianką, ale może cross-platformowe zmagania lub port z pełną zawartością i licznymi usprawnieniami dla next-genów? Trudno wyobrazić sobie, by NetherRealm Studios nie rozwijało tej odsłony, która cieszy się ogromną popularnością, będąc w czołówce najchętniej kupowanych gier 2019 roku.

O Mortal Kombat warto przeczytać:

Źródło: https://www.psu.com/news/big-surprise-for-mortal-kombat-in-2020-teases-ed-boon/

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.