Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 22:30
MK11 Halloween
928V

Mortal Kombat 11 przygotowane na Halloween. Niezłe skiny dostępne w grze

NetherRealm Studios nie zapomina o Halloween. Na serwerach Mortal Kombat 11 wylądowały właśnie nowe skórki, dzięki którym znane postacie wskoczą w odświeżone stroje. Twórcy podczas kreowaniu fatałaszków inspirowali się kilkoma ikonicznymi motywami.

Najnowsza aktualizacja Mortal Kombat 11 powinna trafić w gust fanów Halloween. Twórcy postanowili wykorzystać motyw wiedźmy, zabójcy oraz kościotrupa i za pomocą nowych strojów upiększyć trójkę zawodników: Jade, Kabala i Liu Kanga.

Nowe fatałaszki już wylądowały na serwerach i to na pewno nie koniec podobnych atrakcji. Gra w kolejnych miesiącach otrzyma następnych bohaterów (Sindel w listopadzie, Jokera w styczniu i Spawna w marcu) i autorzy już wcześniej potwierdzili, że zadbają o kolejne stroje.

W zasadzie wiele na to wskazuje, że następne miesiące będą niezwykle interesujące dla sympatyków bijatyki NetherRealm Studios, ponieważ deweloperzy już teraz pracują nad kolejnymi bohaterami oraz wielką niespodzianką. Twórcy najwidoczniej chcą zadbać o swoje uniwersum oferując graczom kolejne atrakcje.

O Mortal Kombat warto przeczytać:

Źródło: YouTube.com

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.