Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.10.2019 13:25
Surviving the Aftermath na zwiastunie
510V

Surviving the Aftermath. Duchowy spadkobierca Surviving Mars na oficjalnym zwiastunie

Wyjątkowo ciekawa gra od Paradox Interactive doczekała się wreszcie oficjalnego zwiastuna i, co więcej, można w nią grać już od dzisiaj, albowiem debiutuje we Wczesnym Dostępie!

Surviving the Aftermath to ogłoszona zaledwie kilkanaście dni temu świetnie przyjętego Surviving Mars. Gra ma kontynuować założenia poprzedniczki, więc dostaniemy strategię ekonomiczną, w której będziemy zmuszeni pamiętać o największych szczegółach! 

Na PDXCON 2019 oficjalnie zapowiedziano rzeczony tytuł za pomocą animowanego zwiastuna, który przedstawia fabułę projektu. Co jednak w nim najważniejsze, to fakt, iż gra jest dostępna już od dziś w formule Early Access. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do Epic Games Store, albowiem jest to tytuł przeznaczony na PC wyłącznie na tę platformę.

Warto dodać, że Paradox Interactive obiecuje systematyczne, comiesięczne aktualizacje, które będą poprawiały grę aż do momentu jej pełnoprawnej premiery, która nastąpi w 2020 roku - najprawdopodobniej w jego drugiej połowie. Tymczasem odsyłam Was do klimatycznej zapowiedzi wideo:

Interesujesz się grami strategicznymi? Zajrzyj też poniżej:

Źródło: YouTube

Tagi: Paradox Interactive Surviving the Aftermath