Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 21:30
Surviving the Aftermath
489V

Surviving the Aftermath zapowiedziane. Szykujcie się na budowanie kolonii na postapokaliptycznej scenerii

Paradox Interactive nie próżnuje i pracuje nad kolejną strategią. Surviving the Aftermath to kontynuacja Surviving Mars, jednak tym razem naszym zadaniem będzie zbudowanie kolonii w postapokaliptycznym świecie.

Paradox Interactive to mistrzowie strategii ekonomicznych i sympatycy gatunku mogą zacierać rączki na kolejny tytuł. Twórcy nie zapominają o niezłym Surviving Mars i zapowiedzieli Surviving the Aftermath – jest to według twórców bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z Marsa.

Gracze jednak powrócą z Czerwonej Planety na ziemię, która została zniszczona przez „globalny kataklizm”. Teraz na naszych barkach spocznie rozbudowanie osady na niezwykły trudnym terenie – gra będzie czerpać garściami z Surviving Mars korzystając między innymi ze znanych mechanik, ale oczywiście wszystko zostanie odpowiednio rozbudowane.

Pełna prezentacja Surviving the Aftermath została zaplanowana na 19 października – stream odbędzie się na PDXCON 2019. Produkcja zadebiutuje w 2020 roku i zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC, ale w tym ostatnim przypadku wyłącznie na Epic Games Store. Za kilka miesięcy odbędzie się beta (Epic) i Wczesny Dostęp (Xbox Game Preview).

Polecamy:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Paradox Interactive Surviving the Aftermath zapowiedź