Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.09.2019 14:18
Lost Viking: Kingdom of Women to przygodowo-strategiczna gra od rodzimego studia
380V

Lost Viking: Kingdom of Women to przygodowo-strategiczna gra od rodzimego studia

W połowie następnego roku na rynku gier ma pojawić się nowa przygodowa studia od rodzimego studia ForestLight Games. W sieci został opublikowany trailer!

O samej produkcji wiemy na razie bardzo mało, oprócz tego, że jest to przygodowa gra ze stylową grafiką low poly 3D, w której poznamy historię pewnego wikinga, który będzie musiał stanąć przed nieznanym wyzwaniem.

Lost Viking: Kingdom of Women zaoferuje nam rozbudowaną rozgrywkę skupiającą się na przetrwaniu, a co za tym idzie, nie zabraknie tutaj craftingu oraz zbieractwa. Owy tytuł jest pierwszą produkcją rodzimego studia o nazwie ForestLight Games, które zostało założone niedawno temu. Maciej Szymaś, dyrektor artystyczny wypowiedział się na temat zapowiedzianej na rok 2020 gry:

Świat gry, który tworzymy, odnosi się do realiów historycznych. Nie zabraknie więc specyficznej architektury, przedmiotów, strojów, przyrody, itd. Sama historia nawiązuje natomiast do średniowiecznych legend. Szczegółów jednak nie zdradzimy.

 

Lost Viking: Kingdom of Women łączy w sobie przygodę, odkrywanie nieznanego, walkę o przetrwanie i fascynującą historię. Ta przygoda nie będzie łatwa, ale Ragnald nie będzie sam. Wesprze go wilk, czyli najlepszy przyjaciel wikinga. W wielu sytuacjach zwierzę okaże się niezbędne, a sam gracz będzie miał za zadanie dbać o swojego wilczego towarzysza.

Karta Lost Viking: Kingdom of Women jest już dostępna na platformie Steam, twórcy pokusili się o głębsze opisanie tytułu, a pojawiły się nawet wymagania sprzętowe - jeśli jesteście zainteresowani, kliknijcie tutaj. Do sieci trafił również trailer, który pokazuje podstawowe mechaniki przygotowane przez polski zespół dla nadchodzącej przygody o wikingu Ragnaldzie, obejrzycie go pod spodem.

Warto zajrzeć na:

 

 

Źródło: http://thegg.net/press-releases/the-new-adventure-survival-game-lost-viking-kingdom-of-women-is-coming-to-pc-in-mid-2020/

Tagi: ForestLight Games Lost Viking: Kingdom of Women

Nie przegap