Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 16:43
Gwiezdne wojny Skywalker. Odrodzenie maraton
3859V

Maraton Star Wars trwający 27 godzin. Przygotowanie przed Star Wars 9

27 godzin i 21 minut będzie trwać najdłuższy maraton filmowy dla fanów Gwiezdnych wojen. Pierwsze kina zachęcają klientów do spędzenia przed ekranem ponad jednej doby. Widzowie otrzymają szansę zobaczenia oczekiwanego Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” trafi do kin 19 grudnia i będzie to wielkie zakończenie sagi. J.J. Abrams otrzymał szansę przygotowania filmu, który zamknie wszystkie wydarzenia z głównego cyklu i przygotuje widzów na nowe historie.

Jest to dziewiąty film w głównej serii, która jednak została rozbudowana o kilka spin-offów i najwięksi maniacy Gwiezdnych wojen zobaczą wszystkie historie za jednym posiedzeniem. AMC Theatres zaczyna zachęcać widzów na ten wyjątkowy maraton.

Organizatorzy potwierdzili, że przyjemność będzie trwać 27 godzin i 21 minut, a widzowie rozpoczną oglądanie filmów już 18 grudnia... By zdążyć na premierę „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Możemy podejrzewać, że wydarzenie zostanie zorganizowane wyłącznie w wybranych, amerykańskich kinach, ale jestem ciekaw – wybralibyście się na taki event w Polsce? Oczywiście cena biletów byłaby sroga, ale ukoronowaniem całej imprezy będzie pokaz „Star Wars 9”.

Star Wars Maraton - Star Wars 9

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: http://starwarsunity.net/2019/10/18/amc-theaters-will-have-a-27-hour-star-wars-marathon-for-the-rise-of-skywalker/

Tagi: Gwiezdne Wojny Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie Star Wars star wars 9