Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 18:30
Netflix Mobile Polska
1753V

Netflix może zaoferować tańszy abonament w kolejnych krajach. Skorzystalibyście z oferty w Polsce?

Netflix może wkrótce udostępnić tańszy abonament na kolejnych rynkach. Specjalna wersja platformy osiąga pierwsze sukcesy i streamingowy gigant rozważa uruchomienie nowego planu w następnych krajach.

W lipcu informowałem naszą społeczność o ciekawym planie Netflixa. Platforma przygotowała tańszy abonament, który aktualnie jest dostępny wyłącznie w Indiach, ale wkrótce może się to zmienić. Firma potwierdziła ogromne zainteresowanie nową ofertą

Tańszy abonament Netflixa

Netflix od kilku miesięcy testuje nowy plan w Indiach – widzowie za niespełna 11 zł (199 rupii) otrzymują dostęp do całego katalogu platformy Netflix, ale mogą go przeglądać wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Dość prędko propozycja została nazwana „mobilnym Netflixem” i okazuje się, że zainteresowanie przerosło oczekiwania firmy.

W środę odbyło się spotkanie z inwestorami, na którym Greg Peters nie ukrywał, że nowy plan to strzał w dziesiątkę:

„Tak więc jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z mobilnego planu [w Indiach]. W rzeczywistości działa lepiej niż testowaliśmy.”

Dyrektor do spraw produktu podkreślił także, że Netflix chce się przyjrzeć innym rynkom i testować na nich nową propozycję. Firma zauważyła, że w wielu krajach może pojawić się odpowiednie zainteresowanie mniejszą formą oglądania treści.

Tani Netflix w Polsce – skorzystalibyście?

Aktualnie w Polsce działają trzy plany – najtańszy kosztuje 34 a najdroższy 52 zł. Firma nie oferuje wersji mobilnej, ale gdyby była taka opcja... Skorzystalibyście z abonamentu za przykładowo 15 zł, który działałby wyłącznie na urządzeniach mobilnych?

Netflix w Polsce – aktualne plany:

  • Podstawowy – 34 zł/miesiąc (Oglądaj na maksymalnie 1 ekranie jednocześnie w jakości SD. Pobieraj pliki wideo na 1 telefon lub tablet)
  • Standard HD – 43 zł/miesiąc (Oglądaj na 2 ekranach jednocześnie. Dostępna jakość HD. Pobieraj pliki wideo na 2 telefony lub tablety)
  • Premium Ultra HD – 52 zł/miesiąc (Oglądaj na 4 ekranach jednocześnie. Dostępna jakość HD i Ultra HD. Pobieraj pliki wideo na 4 telefony lub tablety)

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: https://gadgets.ndtv.com/entertainment/news/netflix-india-mobile-plan-price-better-more-markets-sacred-games-2-most-watched-2118152

Tagi: mobilny netflix Netflix netflix mobile tańszy netflix