Iza Łęcka Iza Łęcka 26.09.2019 07:30
Mortal Kombat 11 Scorpion
730V

Mortal Kombat 11 z Team Raids. Kooperacyjny tryb na rozgrywce

Premiera  dla wielu gier to dopiero początek życia. Jednym z takich tytułów jest Mortal Kombat 11, który systematycznie otrzymuje nowych wojowników oraz stroje dla wcześniej opublikowanych postaci. Teraz NetherRealm Studios potwierdziło przygotowanie kolejnego trybu zatytułowanego Team Raids.

Mortal Kombat 11 to jedna z najlepiej sprzedających się gier 2019 roku, więc NetherRealm Studios prężnie pracuje i kombinuje przygotowując nową zawartość. Twórcy wczoraj zapowiedzieli rywalizację w kolejnym sezonie, jednak znacznie ważniejszym ogłoszeniem był Team Raids.

Nowy tryb to kooperacyjna rozgrywka, w którym trzech graczy mierzy się z jednym bossem. Technicznie walki odbywają się na zasadach 1v1, ale zawodnicy mogą się zmieniać, klepać wspólnie combosy i współpracować chcąc odnieść sukces – zwycięstwa w pojedynkach i specjalnych Wieżach zostaną nagrodzone skórkami.

Bossem może stać się każda postać z Mortal Kombat 11, ale zostanie ona rozbudowana przez liczne modyfikatory oraz buffy. Gracze nie tylko zajmą się obijaniem rywala, a otrzymają również szereg wyzwań do wykonania – realizacja zestawu ataków lub nawet kilkukrotne kucnięcie zwiększy siłę lub defensywę dla całego zespołu.

Na prezentacji twórcy pokazali także trzeci wariant – mechanika zostanie rozszerzona i teraz gracze będą mogli korzystać z nowych możliwości u swoich ulubieńców.

'

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap