Iza Łęcka Iza Łęcka 17.10.2019 10:41
Agony Switch
1408V

Agony będzie straszyć kolejnych graczy. Najbrzydsza gra na Nintendo Switcha?

Jeszcze w październiku na Nintendo Switchu zadebiutuje Agony. Tytuł odstraszał oprawą na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a w wydaniu na konsolę Big N jest jeszcze gorzej. Koszmar trafi także na platformę Japończyków.

Agony trafiło na rynek w ubiegłym roku zgarniając oceny na poziomie 34-47%. Dziennikarze informowali o wielu błędach, słabych poziomach, irytującej eksploracji, nudnej rozgrywce, a nawet problemach z niesprawiedliwą śmiercią. Naszą recenzję w oparciu o wersje na PS4 przygotował Michał.

Teraz Agony chce straszyć na Nintendo Switchu, a słowo „straszyć” nie odnosi się tutaj do podejmowanego gatunku. Gra po prostu prezentuje się wyjątkowo źle i będzie to bez wątpienia jeden z najbrzydszych tytułów debiutujących w tym roku na konsoli Nintendo.

Na szczęście w tym wypadku nikt nie kupi kota w worku, ponieważ opublikowano materiał wideo prezentujący jakość portu. Aż dziw bierze, że deweloperzy postanowili przygotować zwiastun i przygotować graczy na ten koszmarek.

Jeśli jednak jesteście bardzo ciekawi, jak Agony będzie prezentowało się w ruchu – premiera na Nintendo Switchu odbędzie się 31 października.

Polecamy na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Agony Madmind trailer zwiastun