Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2019 14:04
Wiedźmin Switch Pad
4188V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z własnym kontrolerem do Nintendo Switcha. Projekt PowerA

CD Projekt RED zaproponował kolejnym graczom wielką przygodę Geralta, więc pewnie znajdą się chętni na dedykowany kontroler przygotowany z myślą o Wiedźminie 3: Dziki Gon dla Nintendo Switch. Sprzęt przygotowała firma PowerA.

Na rynku nie brakuje specjalnych kontrolerów dla Nintendo Switcha, a PowerA specjalizuje się w przygotowaniu urządzeń dedykowanych wybranym produkcjom. Niestety, zazwyczaj nie możemy liczyć na wielkie odświeżenie koncepcji – to po prostu sprzęt z odpowiednim malowaniem.

I w zasadzie tutaj pojawia się skromne niewykorzystanie potencjału. Pad od PowerA posiada moty w z Wiedźmina, czerwony d-pad, logo gry, ale... Tutaj kończy się odpowiednie zaakcentowanie gry Polaków.

Pad jest bezprzewodowy i otrzymał licencje od Nintendo oraz CD Projekt RED. Dwie bateria AA mają zapewnić 30 godziny rozgrywki, na plecach wylądowały dodatkowe przyciski, które mamy łatwo przypisywać. Firma przygotowała także diodę LED, która informuje o stanie baterii. Sprzęt łączy się z konsolą za pomocą Bluetooth 5.0.

Cena: 49,99 dolarów.

Wiedźmin Switch Pad

Polecamy na naszym serwisie:

Źródło: https://www.powera.com/products/enhanced-wireless-controller-for-nintendo-switch-the-witcher-3

Tagi: CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku