Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.10.2019 13:19
Apex Legends
1152V

Apex Legends z wyczekiwanym treningowym poligonem

Apex Legends rozwija się w wolniejszym tempie, niż Fortnite (choć aktualnie może powiedzieć, że "lepsze to, niż nic", bo Fortnite zostało... wyłączone). deweloperzy konsekwentnie dodają jednak nowe funkcje do swojej strzelaniny free-to-play.

Po halloweenowych atrakcjach, które zostaną uruchomione 15 października, przyjdzie pora na wyczekiwany tryb poligonu/strzelnicy w Apex Legends.

Chodzi o przestrzeń, w której będzie można spokojnie potrenować w Apex Legends, bez obaw o zmagania z innymi graczami. Obecnie w grze istnieje tryb Treningu, ale jest on przeznaczony tylko dla żółtodziobów, zaczynających zabawę. Tym razem nowy tryb ma być przeznaczony dla bardziej zaawansowanych osób, które chcą przykładowo przetestować dokładnie celność każdej giwery, jej rozrzut itd.

W rzeczonym trybie będzie można przełączać się błyskawicznie między dostępnymi w grze zawodnikami a przy tym testować oprócz broni również inne modyfikacje, pancerze i gadżety. W arenie będzie też można ćwiczyć zabawę w kooperacji - trening poprowadzimy również drużynowo.

Deweloperzy zapowiedzieli dodanie takiego trybu w najnowszym filmiku "Devstream", który możecie zobaczyć w całości poniżej. 

Warto sprawdzić:

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment