Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.10.2019 11:55
Fortnite
2628V

Fortnite wyłączone na wiele dni wg przecieku. Easter Egg po wprowadzeniu kodu Konami. Kiedy znów zagramy?

Gracze, którzy chcą pograć w Fortnite muszą obejść się od kilku godzin smakiem - mapa gry została zassana przez coś w rodzaju czarnej dziury. Pytanie kiedy wrócimy do zabawy?

Wygląda na to, że przerwa od strzelania w Fortnite będzie trwać dłużej niż można by zakładać. Fani tacy jak Lucas7yoshi, którzy dokopali się do kodu źródłowego strony Fortnite.com, twierdzą, że przerwa może potrwać aż do czwartku, 17 października. W kodzie źródłowym znajdujemy oficjalnej strony Fortnite.com znajdujemy następujący wers:

"end_time: 2019-10-17T08:00:00:000Z".

Wygląda zatem na to, że do zabawy w Fortnite wrócimy dopiero o godzinie 10 rano (czasu polskiego), 17 października.

Na taki scenariusz wskazują tez oficjalne konta społecznościowe Fortnite, na których zapanowała od 16 godzin cisza. Nie wygląda na to, by coś miało się zmienić dzisiaj w tej materii.

Z pewnością można spodziewać się dużych zmian w Fortnite, jak tylko Epic Games przywróci działanie gry. Niektórzy mówią nawet o tak istotnych nowościach, że będzie można mówić już o "Fortnite 2". Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość...

Przy okazji - jeśli już tkwicie w czarnej dziurze, w Fortnite, to warto wprowadzić w grze tzw. kod Konami. Dzięki niemu można umilić sobie czas prostą minigierką, w stylu Space Invaders. Sekwencja przycisków wygląda następująco: góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo, B, A, Start (lub "Options" na DualShocku/"Enter" na klawiaturze).Warto sprawdzić:

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software