Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.10.2019 13:20
Robert Downey Jr. jako Dolittle
1119V

Robert Downey Jr. jako Doktor Dolittle na zwariowanym plakacie nowego filmu

Nadchodzący film, "Dolittle" z Robertem Downey'em Jr. w roli głównej dostał właśnie zupełnie nowy plakat, który przedstawia tytułowego bohatera w otoczeniu szalonych zwierząt. 

Robert Downey Jr., który najbardziej znany jest w ostatnich latach z roli Iron Mana w szerokim uniwersum Marvela, będzie miał okazję pokazać się niedługo w znacznie odmiennym wcieleniu. Do Internetu trafił właśnie pierwszy plakat, który zapowiada zbliżającą się premierę produkcji.

Film "Dolittle", o którym mowa, miał pojawić się w kwietniu bieżącego roku, ale jeszcze w 2018 Universal ogłosił, że data premiery musi zostać przesunięta i ustanowiono nią 17 stycznia 2020. Dziś w Sieci pojawił się plakat, który jawi nam prezencję Downey'a Jr. w kreacji postaci i potwierdza termin debiutu na dużych ekranach. 

Oprócz głównej roli, w filmie pojawi się mnóstwo znanych głosów, którymi przemówią zwierzaki. Usłyszymy takie nazwiska Hollywood jak Selena Gomez, Rami Malek, John Cena, Octavia Spencer, Emma Thompson, czy nawet Tom Holland. Obsada jest iście gwiazdorska, więc projekt zapowiada się niezwykle ciekawie. Za reżyserię oraz sam scenariusz odpowiadał będzie Stephen Gaghan

Plakat możecie zobaczyć we wpisie z Twittera poniżej, natomiast jego pełnowymiarową wersję znajdziecie w galerii pod newsem!

Interesujesz się filmami? Rzuć okiem:

Źródło: Twitter

Tagi: Dolittle Robert Downey Jr. universal