Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 18:14
Kompania braci Masters of the Air
2167V

Kompania braci powraca. Steven Spielberg oraz Tom Hanks stworzą nowy miniserial

Steven Spielberg oraz Tom Hanks zajmą się przygotowaniem nowego serialu. „Masters of the Air” to kontynuacja „Kompania braci” oraz „Pacyfik”. Produkcja powstaje na podstawie twórczości Donalda L. Millera.

Steven Spielberg oraz Tom Hanks zajmą się przygotowaniem nowego miniserialu. Reżyser oraz aktor będą wspólnie pracować nad „Masters of the Air”, który został określony jako kontynuacja „Kompanii braci” oraz „Pacyfiku”.

Produkcja została oparta o książce Donalda L. Millera i „Masters of the Air” zaprezentuje głęboką i osobistą historię amerykańskich żołnierzy latających bombowcami z czasów II wojny światowej - to ich działania pomogły obalić Hitlera. Serial powstaje na zlecenie Apple i będzie dostępny wyłącznie na Apple TV+. Scenariusz do projektu napisze John Orloff, który przed laty rozwijał „Kompanię braci” Spielberg został producentem wykonawczym i jest to jednocześnie drugi projekt dla Apple od Amblin Entertainment – firmy znanego reżysera.

Aktualnie nie poznaliśmy większych konkretów, jednak informacje dotyczące projektu powinny nadejść już wkrótce, ponieważ 1 listopada odbędzie się premiera Apple TV+ i podczas debiutu zapewne usłyszymy o kolejnych serialach i filmach od Apple.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: https://variety.com/2019/tv/news/apple-launches-in-house-studio-sets-band-of-brothers-follow-up-series-1203367345/

Tagi: kompania braci Masters of the Air steven spielberg tom hanks

Nie przegap