Iza Łęcka Iza Łęcka 11.10.2019 14:00
Star Wars 9
1016V

Star Wars 9 zostanie zaprezentowane wkrótce. Znamy datę publikacji zwiastuna

Fani Gwiezdnych wojen mogą szykować się na wielki pokaz „Star Wars 9”. Oczekiwane zakończenie wielkiej historii zostanie zaprezentowane już wkrótce. Wiemy, kiedy zostanie opublikowany zwiastun jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” trafi do kin 20 grudnia 2019 roku. Jest to ostatnia część głównego cyklu filmów, po którym nastąpi mała przerwa w prezentacji nowych historii na wielkim ekranie.

Od kilku tygodni wciąż pojawiały się kolejne przecieki i doniesienia dotyczące opublikowania pełnego zwiastuna „Star Wars 9”, a dzisiaj możemy potwierdzić – prezentacja odbędzie się 14 października. W poniedziałek około godziny 4:00 zostanie opublikowany materiał trwający 2 minuty i 16 sekund. Z niedzieli na poniedziałek odbędzie się Monday Night Football na ESPN i najpewniej podczas przerwy zostanie wyemitowany materiał wideo.

Wiadomość o publikacji zwiastuna potwierdził sam John Boyega, który jak wiadomo ma odegrać ważną rolę w zakończeniu historii. W „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” wystąpią także: Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Billy Dee Williams oraz Mark Hamill.

Star Wars 9 zwiastun nadciąga

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: https://comicbook.com/starwars/2019/10/11/star-wars-the-rise-of-skywalker-spoilers-trailer-release-date-october-14th/

Tagi: Gwiezdne Wojny Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie star war star wars 9

Nie przegap