Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.10.2019 12:10
Pokemon Sword/Shield miasto na wideo
1256V

Pokemon Sword/Shield. Pierwsze miasto na nowym materiale wideo

W Internecie pojawił się krótki materiał prezentujący niektóre z zakamarków pierwszego miasta, do którego trafimy w nadchodzącej grze Pokemon!

Pokemon Sword/Shield to wyjątkowo wyczekiwana produkcja, która po przerwie związanej ze średnio przyjętym przez zagorzałych fanów Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee!, wróci do klasycznego schematu rozgrywki i przyniesie zupełnie nową, ósmą generację stworków. 

Na kanale YouTube Serebii ukazał się krótki materiał, który zdradza co nieco z pierwszego miasta, w jakim znajdziemy się podczas gry. Jest to wideo nieco podobne do tego, które przedstawione zostało podczas Nintendo Direct na Gamescomie, ale różni się w kilku elementach

Udostępniony wczoraj jest mniej okrojony, protagonistą jest chłopak, a nie dziewczyna, jak miało to miejsce uprzednio. I w końcu - muzyka w tle jest inna i mocno nawiązuje do wcześniejszych generacji. Trzeba przyznać, że bardzo mocno buduje to klimat produkcji. 

Jeśli jesteście zainteresowani, to sami możecie przyjrzeć się dwuminutową przechadzką po mieście. Premiera gry już za niewiele ponad miesiąc, bo 15 listopada. Oczywiście wyłącznie na Nintendo Switch.

Interesujesz się Pokemonami? Przeczytaj też:

Źródło: https://www.dualshockers.com/pokemon-sword-and-shield-footage-wild-area-screen/

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield