Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.10.2019 12:41
Fifa 20 volta boisko
1561V

Fifa 20. Błąd w karierze uniemożliwia ukończenie sezonu

Ekipa odpowiedzialna za najnowszą odsłonę Fifa ma ogromny problem, który uniemożliwia ukończenie sezonu drużyną z "Reszty Świata".

FIFA 20 ma kolejny ogromny problem - tym razem dotyczy on drużyn z "Reszty Świata" (np. Szachtar Donieck) i trybu kariera, który uniemożliwia ukończenie sezonu - chwilowo problem został wykryty na platformie od Sony i nie wiadomo czy pojawia się również na PC, Xboksie One oraz Nintendo, ale jest duże prawdopodobieństwo, że tak.

Każdy z nas, kto zaczął karierę menedżera w jednej z drużyn z Reszty Świata i ma zamiar wygrać rozgrywki europejskie, np. Ligę Europy albo Ligę Mistrzów, zamiast pucharu do gabloty, dostanie inną miłą niespodziankę w postaci crasha i wyłączenia gry. Podobny problem dotyczy również niektórych menedżerów polskich drużyn, którym to usuwa się puchar po przejściu przez pierwszą fazę europejskich rozgrywek pucharowych.

Jak widzimy, najnowsza odsłona serii Fifa ma bardzo trudny start, a EA Sports musi jak najszybciej wypuścić łatkę, która wyeliminuje te błędy.

O Fifie warto przeczytać:

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap