Tytus Stobiński Tytus Stobiński 01.10.2019 10:45
Kylian Mbappe FIFA 20
819V

FIFA 20 już wkrótce z nową łatką. Ta jednak nie naprawi błędów w trybie kariery

Jeszcze w dzień premiery, w sieci pojawiło się sporo komentarzy od niezadowolonych graczy, którzy napotkali sporo błędów w trybie kariery najnowszej odsłony sportowej serii od EA Sports.

Błędy tyczą się głównie złej reakcji piłkarzy na rozmowy motywacyjne i wywiadów udzielanych w przed oraz pomeczowych konferencjach. Problemem jest także sztuczna inteligencja, która symulując zachowanie wirtualnych menedżerów, popełnia takie wtopy, jak wypuszczanie na boisko nieopierzonych, zaczynających karierę świeżaków, kiedy w składzie znajdują się dużo bardziej odpowiedni do tego piłkarze. 

Wiadomo jednak, że EA pracuje już nad kolejną łatką, która skupić ma się na poprawnej ocenie tego, jak ważne jest dane spotkanie. Kiedy ta ujrzy światło dzienne nie wiemy, ale developer poinformował, że potrzebuje nieco więcej czasu, by poradzić sobie z zepsutymi algorytmami napisanej SI i zbadać naturę problemu.

Niemniej jednak, najnowszą łatkę, która podnosi grę do wersji 1.03 wciąż warto pobrać jak tylko będzie dostępna. Ta poprawia inne, pomniejsze błędy, jakie pojawiaja się w nowej odsłonie sportowej serii EA Sports.

Warto także przeczytać:

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap