Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2019 20:43
hazard real fifa 20
1647V

FIFA 20 z rekordowym zainteresowaniem. EA przedstawia wyniki i rozdaje nagrody

Electronic Arts potwierdziło świetne zainteresowanie FIFA 20. Najnowsza produkcja Elektroników odnotowała znaczący rekord, więc gracze mogą liczyć na małe bonusy w grze. Poznajcie szczegóły.

Electronic Arts potwierdziło, że FIFA 20 zgromadziła już ponad 10 mln graczy i jest to rekordowe zainteresowanie – seria nigdy wcześniej nie osiągnęła takiego wyniku w tak krótkim czasie. Nie możemy zapomnieć, że tytuł zadebiutował na rynku pod koniec ubiegłego miesiąca.

Właśnie z tego powodu EA postanowiło zaproponować graczom mały prezent – jeśli zalogujecie się na serwerach do 17 października otrzymacie 8000 VOLTA COINS dla dostosowania własnego awatara, a w Waszej skrzynce wyląduje VOLTA Drop z zestawem ubrań dla bohatera. Gracze dodatkowo zmierzą się z nowymi wyzwaniami w VOLTA FOOTBALL Squad Building Challenge.

To nie koniec dobrych wieści od Elektroników. Od premiery gracze FIFA 20 rozegrali ponad 450 mln meczów, podczas których strzelili 1,2 mld bramek (we wszystkich trybach). Rekordowe wyniki notuje także FIFA Ultimate Team – rozegrano już ponad 272 mln spotkań FUT, a w Division Rivals odbyło się już ponad 138 mln starć. VOLTA FOOTBALL jest drugim najpopularniejszym trybem w FIFA 20 – do tej pory stworzono ponad 5 mln bohaterów.

Jak widać EA Sports i Electronic Arts nie mogą narzekać. FIFA 20 notuje rekordy, więc raczej nie możemy oczekiwać rewolucji od FIFA 21... Choć warto pamiętać, że nowa odsłona trafi już na next-geny.

Więcej o grach Electronic Arts przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20