Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2019 19:08
Batwoman HBO GO
1298V

Batwoman na HBO GO! Znamy szczegóły premiery

HBO GO ujawniło kompletne informacje dotyczące premiery „Batwoman”. Platforma przejęła serial o Ruby Rose i już wkrótce widzowie otrzymają szansę spojrzenia na nową superbohaterkę. Poznajcie szczegóły.

„Batwoman” to najnowsza produkcja stacji The CW, której programy trafiają do polski za sprawą różnych platform streamingowych lub kanałów telewizyjnych. Aktualnie Amerykanie zobaczyli pierwszy odcinek i już teraz możemy potwierdzić, że HBO GO przejęło produkcję.

Jest to świetna wiadomość dla widzów z Polski, ponieważ możemy mieć pewność, że cały sezon zostanie opublikowany na platformie HBO. Tak firma zapowiada opowieść:

„Trzy lata po tajemniczym zniknięciu Batmana w Gotham szerzy się bezprawie. Departament Policji został opanowany przez gangi, a Jacob Kane (Dougray Scott) i jego Crows Private Security ze wszystkich sił starają się strzec miasto. Wiele lat wcześniej jego pierwsza żona oraz jedna z jego córek zginęły w strzelaninie. Zdesperowany mężczyzna zdecydował się wysłać swoją jedyną ocalałą córkę Kate (Ruby Rose) poza Gotham, aby chronić ją przed niebezpieczeństwem. Dziewczyna została wyrzucona ze szkoły wojskowej i po latach surowego treningu powraca do domu. W tym czasie groźny gang postanawia dokonać ataku na jej ojca, porywając jego najlepszą pracownicę Sophie Moore (Meagan Tandy). Aby pomóc swojej rodzinie i miastu, Kate staje się Batwoman. Wspierają ją przyrodnia siostra Mary (Nicole Kang) i sprytny Luke Foxa (Camrus Johnson) - syn technologicznego guru z Wayne Enterprises Luciusa Foxa.”

Premiera „Batwoman” odbędzie się w HBO GO już 15 października – drugi odcinek zostanie wyemitowany przez The CW już 13 października, więc Polacy w dniu premiery (15.10) otrzymają dostęp do dwóch odcinków. Kolejne epizody zostaną opublikowane w cotygodniowych odstępach (co wtorek).

W „Batwoman” występują: Ruby Rose („xXx: Reaktywacja”, „Orange Is the New Black”), Rachel Skarsten („Oszuści”, „Zagubiona tożsamość”), Meagan Tandy („Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak”, „UnReal: Telewizja kłamie”), Nicole Kang („Ty”, „Orange Is the New Black”), Camrus Johnson („Słońce też jest gwiazdą”), Elizabeth Anweis („9-1-1”, „The Affair”) oraz Dougray Scott („Mission: Impossible”).

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Batwoman hbo hbo go serial trailer