Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2019 17:03
Surviving Mars
944V

Surviving Mars za darmo. Observer i Alan Wake's American Nightmare pobierzemy wkrótce!

Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą walczyć o przetrwanie na Czerwonej Planecie. Surviving Mars jest dostępne za darmo i gracze mogą sprawdzić jednego z najciekawszych city builderów ostatnich miesięcy.

Paradox Interactive doskonale zdaje sobie sprawę, że z pomocą Haemimont Games zaoferowało graczom kawał dobrej strategii, więc w ubiegłym tygodniu zapowiedziano Surviving the Aftermath. Najlepszym przygotowaniem dla nowej gry będzie poznanie „pierwowzoru”.

Surviving Mars jest od dzisiaj dostępny za darmo. Produkcję pobierzecie z Epic Games Store – jak wiadomo to właśnie sklep twórców Fortnite otrzymał wyłączność na Surviving the Aftermath. Nie jest to pewnie przypadek... Warto jednak zwrócić uwagę, że tytuł na Marsie został w swoim czasie doceniony przez graczy i dziennikarzy (77%). Twórcy jednocześnie dość szybko zajęli się wyeliminowaniem niedoróbek i zapewnili duże rozszerzenia.

Epic Games ujawniło także plany na kolejny tydzień... Już od 17 października otrzymamy dostęp do dwóch naprawdę fantastycznych gier. W sklepie twórców Fortnite pobierzemy:

  • Observer
  • Alan Wake's American Nightmare

Warto spojrzeć:

Tagi: