Iza Łęcka Iza Łęcka 10.10.2019 10:02
Luigi's Mansion 3 bohater
565V

Luigi's Mansion 3 bez tajemnic. Nintendo przedstawia grę

Rozbudowany zwiastun przedstawia wszystkie uroki nadciągającego wielkimi krokami Luigi's Mansion 3. Nintendo pokazuje grę nadciągającą wyłącznie na Nintendo Switcha. Zwiastun odpowiada na wiele pytań.

Jedną z największych premier października jest Luigi's Mansion 3. Gra przygotowana wyłącznie na Nintendo Switcha pozwoli graczom wcielić się w tytułowego bohatera, który trafia ze swoimi przyjaciółmi do wielkiego hotelu. Miejsce okazuje się przepełnione duchami, więc przemierzając kolejne piętra utrzymane w różnej scenerii, jego zadaniem jest pozbycie się ich i pomoc towarzyszom.

Nintendo postanowiło nieco rozbudzić zainteresowanie graczy na premierę i opublikowało rozbudowany zwiastun. Na filmie zobaczycie, jakimi technikami może operować główny bohater, który podczas swojej wędrówki korzysta z rozbudowanego sprzętu, a nawet ma okazję współpracować ze swoim zielonym klonem. Poszczególne piętra hotelu prezentują się niezwykle.

Interesującą nowością w serii jest tryb, podczas którego czwórka zawodników zajmuje się przeczesywaniem lokacji. Zadaniem nawet czterech łowców jest znalezienie wszystkich duchów w mocno ograniczonym czasie. Zabawa przyniesie nie tylko wiele frajdy, ale i będzie wymagająca. Nie zabrakło umiejętnego wykorzystania unikalnej funkcji konsoli – gracze mogą podzielić się Joy-Conami i przy jednym sprzęcie spotka się aż ośmiu śmiałków.

PS. Zwiastun aktualnie opublikował japoński oddział Nintendo, gdy film wrzuci Zachód – zaktualizujemy wiadomość.

Więcej o grach na Nintendo Switcha przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Luigi's Mansion 3 Next Level Games Nintendo

Nie przegap