Iza Łęcka Iza Łęcka 08.10.2019 09:17
metro redux walka
788V

Metro Redux na Nintendo Switch? Sklep zdradza datę premiery

Nintendo od pewnego czasu może pochwalić się coraz większą liczbą ciekawych tytułów przeniesionych na swoją konsolę. Czy odświeżona kolekcja z serii Metro trafi na Switcha? Zgodnie z planem jednego ze sklepów, wiele na to wskazuje, że jeszcze w tym roku.

Metro: Redux zawitało na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych w 2014 roku stanowiąc kolekcję dwóch klimatycznych historii z uniwersum Metro - Metro 2033 i Metro: Last Light – które po raz kolejny przenoszą graczy w postapokaliptyczny świat, gdzie ocaleni muszą ukrywać się w zakamarkach rosyjskiego metra. Główny bohater, Artem, musi zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami brutalnego świata, w którym zagrażają nam nie tylko mutanci.

Bardzo prawdopodobne, że gracze Nintendo Switcha również będą mogli zasmakować w podrasowanej graficznie historii. Zgodnie z ofertą portugalskiego sklepu – GamingReplay – produkcja 4A Games będzie możliwa do kupienia jeszcze w tym roku. Zgodnie z informacjami na stronie, już od 1 grudnia będziemy mogli zakupić Metro Redux w wersji na japońską konsolę w cenie 44,99 euro (około 50 dolarów).

metro redux switch

Oczywiście jak na razie wszelkie informacje nie zostały potwierdzone, ale jeżeli doniesienie okaże się prawdą, już w najbliższym czasie możemy się spodziewać stosownej zapowiedzi ze strony Nintendo. Musicie przyznać, że już teraz gracze cieszący się rozgrywką na Switchu nie mogą narzekać na przyjemności, ale jeżeli kolekcja Metro dołączy do grona gier przeniesionych na konsolę, będzie to kolejna dobra wiadomość.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: https://wccftech.com/metro-redux-switch-listed/

Tagi: 4A Games data premiery Deep Silver Metro Exodus nintendo switch