Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2019 14:00
Call Of Juarez Gunslinger
711V

Call of Juarez: Gunslinger trafi na Nintendo Switch. ESRB zdradziło niespodziankę Techlandu

Techland kilka miesięcy temu informował o niespodziance dla posiadaczy Nintendo Switchów. Dzisiaj możemy już potwierdzić, że na konsolę Big N trafi Call of Juarez: Gunslinger. Wiadomość potwierdziło ESRB.

W kwietniu informowaliśmy o powrocie marki Call of Juarez do Techlandu. Polski producent i wydawca opublikował następnie dwie informacje, które sugerowały nową wersje, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy konkretów. W międzyczasie pojawiła się mała wiadomość o pewnej „niespodziance” dla posiadaczy Nintendo Switchów i najwidoczniej wszystkie niezbędne informacje zostały już przesłane do ESRB.

Entertainment Software Rating Board odnotowało w swoim systemie Call of Juarez: Gunslinger w wersji na Nintendo Switcha. Wśród informacji nie znajdziemy szczegółów edycji na PlayStation 4 i Xboksa One, więc możemy podejrzewać, że Techland na dobry początek postanowił po prostu przerzucić grę na konsolę Nintendo.

Call of Juarez: Gunslinger trafiło w maju 2013 roku na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Za tytuł odpowiadał Techland, ale wydawcą był Ubisoft – to właśnie z tego powodu polskie studio musiało zadbać o powrót marki pod swoje skrzydła.

Więcej na temat Call of Juarez przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: call of juarez: gunslinger Techland Ubisoft