Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.10.2019 08:49
Nioh 2 edytor
1654V

Nioh 2 imponuje piękną grafiką. Edytor postaci w pierwszych materiałach

Nioh 2 zapowiada się wspaniale nie tylko pod względem mechaniki starć. Wygląda również na to, że deweloperzy wyraźnie poprawili oprawę wizualną względem pierwszej odsłony marki.

Jednym z tych elementów poprawiania jakości wizualnej Nioh 2 jest upiększenie modeli postaci i przeciwników. W tym konkretnym przypadku zamiast predefiniowanego bohatera otrzymamy na starcie możliwość stworzenia własnego zawodnika.

Wszytko dzięki edytorowi postaci, który został zaprezentowany przez Team Ninja i Koei Tecmo w nowych screenshotach. Zrzuty ekranowe pojawiły się na oficjalnym profilu twitterowym Nioh 2.

Co ciekawe - w edytorze znajduje się pasek decydujący o "kobiecości w ruchu". Analogiczny modyfikator pojawi się dla płci męskiej.  Oprócz edytora bohaterów możemy również przyjrzeć się obrazkom z poziomu "Thirteen Sakura Tree".

Wszystkie ujawnione zrzuty ekranowe z Nioh 2 znajdziecie poniżej, w naszej galerii. Poniżej możecie też rzucić okiem na uproszczoną wersję edytora postaci z testów wersji alfa gry.

Już 1 listopada wystartuje otwarta beta Nioh 2, która potrwa 4 dni.

Warto spojrzeć:

Tagi: Koei Tecmo nioh 2 Team Ninja