Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 17:28
Nioh 2 bohater
479V

Nioh 2 bez Easy Mode. Twórcy chcą wyzwań dla wszystkich

Team Ninja podczas Tokyo Game Show chętnie prezentuje nowe materiały z Nioh 2, a zarazem deweloperzy z przyjemnością opowiadają na pytania społeczności. Możecie mieć pewność, że Japończycy nie zdecydują się na dodanie do tytułu Easy Mode, ale przygotowali dwa systemy, które mają pomóc w zabawie mniej doświadczonym graczom.

Nioh został doceniony przez graczy, którzy uwielbiają wyzwania i Nioh 2 nie będzie przedzierał nowych szlaków. Twórcy nie chcą dodawać do produkcji Easy Mode, ponieważ gra nadal ma w ten przyjemny i satysfakcjonujący sposób męczyć zainteresowanych.

Sytuację skomentował producent Fumihiko Yasuda, który zaznaczył, że samo oglądanie materiałów na YouTube prezentujących walki to pewne ułatwienie, ale dla zespołu najważniejsze jest, by każdy gracz stanął przed takim samym wyzwaniem.

„Gra jest przedstawicielem gatunku Masocore, więc chcemy, by trudność była taka sama dla wszystkich, nawet jeśli można zobaczyć materiał, jak ludzie zabijają bossów na YouTube”.

Deweloper podkreślił, że w tytule pojawią się dwie mechaniki, które w pewien sposób mogą ułatwić rozgrywkę – Nioh 2 zapewni trzyosobową kooperację oraz Benevolent Graves. Ta druga mechanika pozwala zainteresowanym zostawić swoją kopię bohatera w formie NPC, która następnie może zostać przywołana przez innego gracza.

a

Warto sprawdzić inne materiały z TGS na naszym portalu:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/09/nioh-2-easy-mode/

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja

Nie przegap