Iza Łęcka Iza Łęcka 10.10.2019 07:00
Diablo 4 demon
3149V

Diablo 4 i Overwatch 2 zostaną wkrótce zaprezentowane? BlizzCon ma przynieść wielkie zapowiedzi

Blizzard gasi kolejny pożar, który może negatywnie wpłynąć nie tylko na aktulaną sytuację korporacji. Firma przygotowuje się do „wielu dużych ogłoszeń”, których skala może zostać przyćmiona przez ostatnią aferę.

Świat od dwóch dni komentuje sytuację Blizzarda, którego włodarze zdecydowali się uśmiechnąć do chińskiego reżimu usuwając z rozgrywek zwycięzcę turnieju. Profesjonalny zawodnik postanowił na wizji skomentować sytuację w Hongkongu.

Zdarzenie może wpłynąć na kolejne działania Blizzarda, który według najnowszych doniesień – szykuje się do serii dużych zapowiedzi. 1 listopada odbędzie się BlizzCon, podczas którego mamy zobaczyć oczekiwane od dawna gry:

„Nawiasem mówiąc, Blizzard planuje wiele dużych ogłoszeń na tegorocznym BlizzConie (1 listopada) po części, aby zrekompensować ubiegłoroczny kryzys PR. Niewątpliwie ta nowa klęska przyćmi te ogłoszenia.”

Ciekawą informacją podzielił się Jason Schreier, który w ubiegłym roku jako pierwszy dawał znać o dużych problemach z Diablo 4. Jak wiadomo, Blizzard przed samym rozpoczęciem BlizzConu postanowił zrezygnować z pokazu nowego Diablo – chociaż gra powstaje od dawna.

Nawet współzałożyciel Blizzarda stwierdził, że jego firma „próbowała” pokazać Diablo 4 na ubiegłorocznym BlizzConie, więc może w końcu zobaczymy tytuł? Na pewno na imprezie nie zabraknie dat premier Diablo Immortal oraz WarCraft III Reforged, ale te gry zostały już ujawnione, a Schreier mówi wprost o dużych ogłoszeniach.

Redaktor Kotaku na przestrzeni ostatnich miesięcy udowodnił, że posiada świetne dojścia do deweloperów z całego świata. Możemy mieć w tej sytuacji pewność, że jeśli tym razem szefowie Blizzarda nie zdecydują się na zmiany na ostatniej prostej, to tegoroczny BlizzCon będzie bardzo emocjonujący. Jest to w zasadzie ostatnia szansa Blizzarda na powrót na właściwy tor.

Więcej informacji o Diablo 4 przeczytacie w naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Blizzard blizzcon diablo diablo 4 Overwatch overwatch 3

Nie przegap