Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2019 22:30
Project Resistance zły gość
603V

Project Resistance na ciekawej rozgrywce. Gameplay pokazuje możliwości „złego”

W sieciowym Resident Evil będziemy świadkami pojedynków dwóch zespołów i jeden gracz otrzyma szansę wcielenia się w między innymi zombie. Capcom postanowił dokładnie zaprezentować gameplay ze strony „Operatora Kamery” i będzie to na pewno ciekawe doświadczenie. Pytanie pozostaje jedno – czy taka rozgrywka nie będzie nudna?

Project Resistance nie jest przygotowywany przez główny zespół Capcomu, ale Japończycy chętnie zaprezentowali tytuł na transmisji. Podczas Capcom TV deweloperzy przedstawili rozgrywkę, w której jeden gracz wciela się w „złego” i może kontrolować kamery oraz bestie.

Naszym zadaniem będzie w tym wypadku przeszkadzanie drugiemu zespołowi – otrzymamy możliwość strzelania z działek, ustawiania pułapek, a w ostateczności wrzucimy na lokację zombie lub wcielimy się w bestie.

Wygląda to bardzo zwyczajnie... Na aktualnie zaprezentowanych fragmentach brakuje Project Resistance większych innowacji, które faktycznie mogłyby zachęcić do produkcji wiernych fanów serii Resident Evil. Jest to tylko i wyłącznie odcinanie kuponów od znanego IP.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom NeoBards Entertainment Project Resistance

Nie przegap