Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2019 15:33
RDR 2 PC
1904V

Red Dead Redemption 2 na PC wymaga 150GB wolnej przestrzeni. Znamy wymagania sprzętowe

Rockstar podgrzewa atmosferę przed nadciągającą premierą Red Dead Redemption 2 na PC. Jeszcze przed dzisiejszą prezentacją, otrzymaliśmy szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji gry na komputerach osobistych. Poznajcie szczegóły.

Red Dead Redemption 2 oficjalnie zmierza na PC, więc Rockstar jeszcze dzisiaj przedstawi graczom pierwsze materiały z gry oraz ujawni pierwsze konkrety. Firma jednak nie dopilnowała informacji i wymagania sprzętowe trafiły do Sieci przed czasem.

Mogliśmy się spodziewać, że Red Dead Redemption 2 będzie wymagało około 100GB, ale małym zaskoczeniem jest dodatkowe 50GB. W sumie twórcy wcześniej zapowiedzieli, że nowa wersja otrzyma pewne ulepszenia w oprawie, więc możemy się spodziewać, że gra faktycznie zostanie w znaczący sposób upiększona przez Rockstar.

Szczególnie ciekawe są zalecane ustawienia – i7, GTX 1060 6GB i 12GB pamięci RAM? Warto zwrócić uwagę, że nie potwierdzają się doniesienia, według których tytuł na rekomendowanych będzie wymagał karty z serii RTX.

Tak jak wspomniałem wcześniej, jeszcze dzisiaj zobaczymy pierwsze materiały (prawdopodobnie screeny) z Red Dead Redemption 2 na PC.

Red Dead Redemption 2 PC - wymagania sprzętowe

Red Dead Redemption 2 PC wymagania sprzętowe

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: pc Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two wymagania sprzętowe