Iza Łęcka Iza Łęcka 08.10.2019 11:29
Cyberpunk 2077 V
1264V

Cyberpunk 2077 na Poznań Game Arena! Posłuchamy polskiej wersji językowej

Kapitalna wiadomość dla wszystkich graczy wyczekujących na Cyberpunk 2077. CD Projekt RED potwierdził prezentację gry w Poznaniu na PGA. Zainteresowani zobaczą gameplay oraz sprawdzą polską lokalizację.

CD Projekt RED kontynuuje prezentację Cyberpunka 2077. Tytuł był już prezentowany między innymi w Stanach Zjednoczonych, dwukrotnie w Niemczech, Japonii, Hiszpanii, a w końcu nadszedł czas na Polskę.

Cyberpunk 2077 zostanie zaprezentowany przed rodzimą publicznością na Poznań Game Arena – w dniach 18-20 października wszyscy odwiedzający targi PGA otrzymają szansę zobaczenia jednej z najbardziej wyczekiwanych gier 2020 roku.

Będzie to fantastyczna okazja do zobaczenia rozgrywki na żywo przed premierą, a jednocześnie CD Projekt RED potwierdził – na PGA posłuchamy polskiej wersji językowej. Taki pokaz lokalizacji będzie miał miejsce po raz pierwszy - o tym jak wypadli aktorzy będziemy więc mogli się za niedługo przekonać.

Twórcy podkreślają, że w Poznaniu zobaczymy przedstawiony wcześniej gameplay, ale teraz zostanie on w pełni zlokalizowany. Fani magicznego głosu Keanu Reeves'a uspokajamy – CD Projekt RED pozwoli dowolnie wybrać lokalizację w dniu premiery Cyberpunk 2077. 

Warto wspomnieć, że już wcześniej CD Projekt RED potwierdził, iż w rolę głównego bohatera (w zależności od płci) wcielą się: Kamil Kula („Przyjaciółki”, „O mnie się nie martw”, „W rytmie serca”, „Hotel 52”) i Lidia Sadowa („Na wspólnej”, „Ranczo”, „Szpilki na Giewoncie”). Natomiast w Johnny'ego Silverhanda (oryginalna rola Keanu Reavesa) usłyszymy Michała Żebrowskiego.

O Cyberpunk 2077 przeczytacie również:

Źródło: Twitter

Tagi: