Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 21:30
Cyberpunk 2077 Mantis Blade
2203V

Cyberpunk 2077 pokazuje powstanie Mantis Blade'a. Praca na najwyższym poziomie

CD Projekt RED zachęca do pracy Lightning Cosplay, która otrzymała za zadanie przygotowanie Mantis Blade'a – broń mogliśmy podziwiać na ostatnim zwiastunie Cyberpunk 2077. Projekt jest przeładowany małymi detalami i pokazuje ogrom pracy wykonanej przez autorkę.

Lightning Cosplay potrafi nie tylko wskoczyć w piękny strój i przybrać odpowiednią „maskę”, więc CD Projekt RED zlecił utalentowanej autorce przygotowanie dwóch „zabawek”. Oba gadżety były ozdobą tegorocznego gamescomu, a teraz już pewnie znajdują się w siedzibie twórców Cyberpunk 2077.

Materiał jest ciekawy, ponieważ pozwala spojrzeć na pełen proces przygotowania... Broni? Ja chętnie postawiłbym takie cudo na półce obok innych figurek. W sumie byłby to idealny element edycji kolekcjonerskiej.

Autorka pokazuje poszczególne etapy prac – spójrzcie na stworzenie skóry, która na początku wygląda bardziej jak guma, ale po dopieszczeniu nabiera odpowiedniego wyrazu... Choć odnoszę wrażenie, że materiał wideo nie oddaje w tym wypadku pełnej jakości pracy.

Więcej na temat Cyberpunk 2077:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077