Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 20:08
Cyberpunk 2077 V
996V

Cyberpunk 2077. Oficjalna prezentacja figurki z Edycji Kolekcjonerskiej

CD Projekt RED słucha graczy i odpowiednio reaguje. Firma chce mieć pewność, że każdy dokładnie zapozna się z figurką przygotowaną dla Edycji Kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077 i z tego powodu pojawił się oficjalny materiał.

W ostatnich dniach na portalu pojawił się materiał przedstawiający unboxing figurki z kolekcjonerki Cyberpunk 2077. Wielu graczy narzekało, że film nie jest odpowiednio doświetlony, brakuje na nim szczegółów, więc CD Projekt RED postanowił zareagować.

Dzisiaj możemy spojrzeć na oficjalny pokaz V – główny bohater Cyberpunk 2077 wskoczy do naszych jaskiń ze swoim motocyklem. Nadal jestem przekonany, że znacznie lepiej prezentowałby się sam bohater w towarzystwie Johnny'ego Silverhanda, ale pewnie i taka figurka zostanie w odpowiednim momencie zaprezentowana... W końcu CD Projekt RED ma sklep, który pewnie zostanie odpowiednio wykorzystany w okolicy premiery nowej gry.

Teraz już raczej nikt nie będzie narzekał, każdy zobaczył najważniejszy element Edycji Kolekcjonerskiej, więc możemy w spokoju wyczekiwać na kurierów.

Więcej na temat Cyberpunk 2077:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077