Iza Łęcka Iza Łęcka 08.10.2019 11:14
apex halooween
992V

Apex Legends świętuje Halloween. Nowy tryb największą niespodzianką eventu

Halloween, jak i inne tematyczne święta, to znakomite okazje dla twórców „gier jako usług”, którzy mogą jeszcze bardziej uprzyjemnić rozgrywkę graczom goszczącym się na serwerach. Apex Legends również zaoferuje dodatkową zawartość – sprawdźcie z nami szczegóły trybu.

Z okazji nadchodzącego święta duchów gracze cieszący się zabawą w Apex Legends będą mogli wziąć udział w nowym wydarzeniu. Fight or Fright rozpocznie się 15 października i potrwa do 5 listopada, oferując śmiałkom wiele nowych treści.

Na świętowanie Halloween przyjdzie czas również w tytule Respawn Entertainment. Już wcześniej informowaliśmy Was o treściach, które mogą zawitać w produkcji i jak się okazuje – nowy event już za niedługo będzie do dyspozycji sympatyków gry. W ramach Fight or Fright dodane zostaną 33 przedmioty, tryb Shadowfall w odmienionym, mrocznym Kings Canyon, gdzie walcząc z pozostałymi 34 graczami będziemy zdobywać kolejne łupy.

Zabawa w odświeżonym trybie Shadowfall może okazać się niezwykle przyjemna – lądując w przerażający Kings Canyon będziemy walczyć o przetrwanie. Po śmierci nasze łupy zamienią się w krwiożercze pająki, a my zasilimy grono 25 zombie, które będą uniemożliwiały innym graczom ucieczkę na statek ewakuacyjny chcąc ich zabić. 10 śmiałków, którzy przeciwstawią się zombie mogą wygrać. Jeżeli jako żywe trupy nie pozwolimy na ucieczkę ocalałym - zwyciężymy.

Co ciekawe, tylko część przedmiotów zdobędziemy poprzez swoją aktywność w grze i realizację zadań. 25 z udostępnionych przedmiotów będziemy mogli bezpośrednio zakupić czy skorzystać z Apex Packs.

Na naszym serwisie o Apex Legends przeczytacie również:

Źródło: https://gamingbolt.com/apex-legends-halloween-event-fight-or-fright-runs-october-15-to-november-5

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment