Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2019 18:42
crypto nowy sezon apex legends
378V

Apex Legends. Co znajdziemy w przepustce bojowej do 3. sezonu?

Ekipa odpowiedzialna za Apex Legends opublikowała materiał, w którym przedstawia przedmioty i inne nagrody w przepustce bojowej dostępnej dla trzeciego sezonu.

1 października wystartował trzeci sezon do Apex Legends. Większość fanów produkcji zdążyła zaznajomić się już z nową mapą oraz bohaterem. Do gry trafiła również znana nam przepustka bojowa, w której wykonujemy różne zadania, za które dostajemy nagrody w postaci nowych skórek kosmetycznych czy wirtualnych walut.

Dla niezaznajomionych osób z przepustkami bojowymi, twórcy Apex Legends postanowili opublikować materiał, w którym omawiają krok po kroku działanie funkcji.

W grze są dostępne codzienne i tygodniowe wyzwania - za ich wykonanie dostajemy cenne punkty doświadczenia, pakiety Apex, metale rzemieślnicze, monety Apex oraz nowe legendarne przedmioty. Owe zadania mogą upiększyć rozgrywkę - jeśli za zabicie kogoś granatem dostaniemy legendarną broń albo skin, będziemy o tym pamiętać i za każdym razem podczas konfrontacji z przeciwnikiem będziemy próbowali zabić go za pomocą właśnie tego rodzaju bronią.

Dodatkowo, twórcy dodali nowe ekrany ładowania oraz nowy pakiet muzyki w menu. Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo.

O Apex Legends warto przeczytać:

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment

Nie przegap