Iza Łęcka Iza Łęcka 04.10.2019 12:07
Apex Legends zombie
1144V

Apex Legends otrzyma znakomity tryb z odświeżoną mapą. Nadciągają zombie

Zawartość trzeciego sezonu Apex Legends budzi całkiem pozytywne reakcje wśród graczy, jednak jest to dopiero początek nowości przygotowywanych przez Respawn Entertainment na październik. Jeden z fanów gry odnalazł szczegóły zupełnie nowego trybu przygotowanego z okazji zbliżającego się Halloween.

Wielu deweloperów przygotowuje niespodzianki z okazji Halloween. Jest to dobry moment na odświeżenie wszystkich „gier jako usług” i zaoferowanie nie tylko nowych skinów, ale i aktywności. Apex Legends również będzie jednym z tytułów, który otrzyma nową zawartość.

Shrugtal (zajmujący się odgrzebywaniem danych z gry) natrafił na informację o Shadowfall – jest to odświeżona mapa Kings Canyon, która została pokryta ciemnością, a na środku znajdą się zielonookie Lewiatany. Na mapie pojawią się Revenant, tajemnicze zombie, które będą szukały graczy – Legendy wyruszą do walki w pojedynkę. Gdy Revenant dorwie zawodnika, ten odrodzi się jako Shadow Squad i będzie we frakcji „Mrocznych Legend”. Ostatnich dziesięciu graczy połączy siły i rozpocznie walkę ze złem.

Rozgrywka przypomina zmagania z zombie znane z innych tytułów, ale w świecie Apex Legends będzie to nietypowe i interesujące doświadczenie, które może zachęcić do rozgrywki i biegania po serwerach. Informacje powinny zostać ujawnione przez deweloperów w najbliższych dniach.

Nazwa „Revenant” pojawiła się już wcześniej w plikach gry – gracze sugerują, że będzie to jedna z nowych Legend, która zostanie zapowiedziana w Apex Legends przez właśnie nadciągające wydarzenie Halloween.

O Apex Legends przeczytacie także na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamesradar.com/apex-legends-halloween/

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment