Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.09.2019 17:18
[AKTUALIZACJA]Apex Legends publikuje zwiastun 3. sezonu, nowa mapa oraz bohater od 1 października
932V

[AKTUALIZACJA]Apex Legends publikuje zwiastun 3. sezonu, nowa mapa oraz bohater od 1 października

Twórcy Apexa publikują trailer, który zapowiada nadchodzący 3 sezon. Na nowej mapie pogramy już za 5 dni. Dostaniemy również nowego bohatera oraz broń.

Aktualizacja:

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący 3 sezon. Pierwsze spojrzenie na bitwę na nowej mapie możecie obejrzeć poniżej.


Oryginalna wiadomość:

Hype na Apex Legends już trochę opadł, ale mimo to twórcy nie mają zamiaru zwalniać tempa z aktualizowaniem swojej produkcji - po dobrym przyjęciu drugiego sezonu, nadszedł czas na trzeci.

Każdego fana Apexa na pewno znudziła już dostępna od premiery mapa "Królewski Kanion". Wraz ze startem 3 sezonu, twórcy postanowili dodać nową klimatyczną mapę zatytułowaną "Odwilż" - trochę pobiegamy po śniegu, a za innym razem podbijemy szczyt wulkanu. Oprócz tego dostaniemy nowego bohatera o imieniu "Crypto".

Oprócz tych dwóch zmian do gry trafi nowa przepustka bojowa, w której za wykonywanie misji będziemy hojnie wynagradzani w postaci legendarnych skórek czy innych przedmiotów. Do produkcji trafi też nowa broń, która unicestwia wrogów za pomocą energii kierunkowej.

Pod spodem załączam film, w którym możecie wysłuchać ciekawej zapowiedzi sezonu trzeciego, jest możliwość załączenia polskich napisów.

Warto przeczytać:

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment

Nie przegap